Speciální stroj na nylonové stahovací pásky WPM-80-150-S
Speciální stroj na nylonové stahovací pásky WPM-80-150-S Thumb
Video Thumbnail
  • Model produktu: WPM-80-150-S
  • Specifikace
    Model: WPM-80-150-S
    Zbytková délka střihu pásky: 0-2 mm
    Maximální průměr páskování: 200 mm
    Maximální síla páskování: 15 N
    Napájení: AC220V, 50HZ/60HZ
    Výkon: 750W
    Kapacita páskování: 1500-1800 ks/h
    Hmotnost: 125-200 kg
    Rozměry: 1200 x 550 x 780 mm
  • Odeslat poptávku
Úvod:
Klíčové vlastnosti a výhody: Nová definice rychlosti, přesnosti a nákladové efektivity
Shrnutí funkcí a vlastností:
  • Rukojeti speciálně tvarované nylonové stahovací pásky
  • Vysokorychlostní páskování rychlostí 1000 balíků/hod
  • Malé rozměry, rychlá obsluha, spolehlivý výkon
  • Nákladově efektivní automatizační řešení
  • Přizpůsobitelné potřebám konkrétních produktů a aplikací
  • Automatické podávání, páskování a řezání
  • Nastavitelná rychlost posuvu pomocí pneumatického ovládání
  • Ovládání PLC s uživatelsky přívětivým rozhraním dotykové obrazovky
Technické specifikace:
Rys Specifikace
Šířka pásky (stahovací páska) 2,5-4,8 MM
Schopnost páskování 1000 balení/h
Moc 0,75 (kW, předpokládaná jednotka)
Pohon Pneumatický podávací válec
Řídící systém Ovládání PLC, dotyková obrazovka
Operace Automatické podávání, páskování, řezání
Přizpůsobení V závislosti na typu produktu, délce stahovací pásky, požadavcích na aplikaci
Použitelná odvětví:
Stroj na stahovací pásky WPM-80-150-S speciálního tvaru je ideální pro:
Conclusion:
Tape Shear residual length
0-2(mm)  The length can be adjusted manually
Maximum strapping diameter
80mm  Tying  Ф10MM
100mm Tying Ф16MM
120mm Tying Ф20MM
150mm Tying Ф30MM
160mm Tying Ф32MM
nylon cable width
2.5-4.8MM
Max strapping force
15(N)
Application
Strapping wire harness
Power Supply
AC220V; 50HZ /60HZ  750W