Poloautomatický stroj na nylonové stahovací pásky WPM-80-160
Poloautomatický stroj na nylonové stahovací pásky WPM-80-160 Thumb
Video Thumbnail
  • Model produktu: WPM-80-160
  • Specifikace
    Model: WPM-80-160
    Maximální průměr páskování: 80-200 mm
    Maximální průměr vázání: Ф10-34 mm
    Šířka nylonového kabelu: 2,5-4,8 mm
    Maximální síla páskování: 15 N
    Napájení: AC220V; 50HZ/60HZ 750W
    Kapacita páskování: 1500-1800 ks/hod
    Hmotnost: 125-200 kg
    Rozměry: 1200 x 550 x 780 mm
    Zbytková délka střihu pásky: 0-2 mm
  • Odeslat poptávku
Úvod:
Klíčové vlastnosti a výhody: Flexibilita, efektivita a automatizace založená na hodnotě
  • Přizpůsobí se šířkám pásky od 2,5 do 4,8 mm pro různé specifikace kravat: Přizpůsobte se různým požadavkům na svazkování kabelů pomocí stroje navrženého pro řadu velikostí kravat. WPM-80-160 je navržen pro práci bezproblémově s nylonovými stahovacími páskami s šířkou pásky v rozmezí 2,5-4,8 mm. Tato flexibilita vám umožňuje využívat různé síly táhel a rozměry, které zajišťují správnou kravatu pro každou aplikaci postroje.
Shrnutí funkcí a vlastností:
  • Manipuluje s kabelovými vázacími páskami Nevhodné pro vibrační kotouče
  • Kompatibilita šířky pásky: 2,5-4,8 mm
  • Poloautomatické páskování se schopností 600-900 ks / H
  • Malé rozměry, rychlá obsluha, spolehlivý výkon
  • Nákladově efektivní automatizační řešení
  • Přizpůsobitelné potřebám konkrétních produktů a aplikací
  • Automatické podávání, páskování a řezání
  • Nastavitelná rychlost posuvu pomocí pneumatického ovládání
  • Ovládání PLC s uživatelsky přívětivým rozhraním dotykové obrazovky
Technické specifikace:
Rys Specifikace
Šířka pásky (stahovací páska) 2,5-4,8 MM
Schopnost páskování 600-900 ks / h
Moc 0,75 (kW, předpokládaná jednotka)
Pohon Pneumatický podávací válec
Řídící systém Ovládání PLC, dotyková obrazovka
Operace Poloautomatické podávání, páskování, řezání
Customization Based on Product Type, Cable Tie Length, Application Requirements
Applicable Industries:
Conclusion:
Tape Shear residual length
0-2(mm)  The length can be adjusted manually
Maximum strapping diameter
Maximum tying diameter 80mm
80mm  Tying  Ф10MM
100mm Tying Ф16MM
120mm Tying Ф20MM
150mm Tying Ф30MM
160mm Tying Ф32MM
200MM Tying Ф34MM
nylon cable width
2.5-4.8MM
Max strapping force
15(N)
Application
Strapping wire harness
WPM-80-160 je navržen pro efektivní průmyslovou výrobu svazků drátů a dokáže svazovat svazky drátů a skupiny kabelů s maximálním průměrem 160 mm, což jej činí vhodným pro širokou škálu aplikací.
Jaká je výrobní rychlost tohoto poloautomatického stroje na kabelové svorky?
Jaké jsou požadavky na napájení stroje na svazování kabelů WPM-80-160?
Stroj pracuje se standardním napájením AC220V s motorem 750 W, což zajišťuje spolehlivý výkon v typických průmyslových dílnách bez potřeby specializované elektrické infrastruktury.
S jakým rozsahem šířek kabelových svorek je stroj kompatibilní?
WPM-80-160 je vysoce flexibilní a kompatibilní se standardními nylonovými kabelovými svorkami o šířce od 2,5 mm do 4,8 mm, což vyhovuje různým potřebám pevnosti a bezpečnosti svazování pro různé svazky drátů.